המלצות וסיפורי הצלחה

המלצות ממשתתפי הקורסים.

יעל יקרה , רוצה להודות לך על הקורס "הכיסא הריק". הקורס מרתק, ואני מרגישה שיצאתי עם כלים משמעותיים לעבודה עם משפחות ויחידים. העברת את הקורס באופן נעים ומקצועי, יצרת אוירה נעימה ומקבלת וניהלת את סדר היום בקצב שהרגיש לי מאוד נכון. אשמח להמשיך וללמוד ממך. המון תודה!
ענת אשד
יועצת משפחתית ומגשרת בגירושין
עברתי אצל יעל שני קורסים בגשטאלט – 'הכסא הריק' ו'מעגל החוויה האנושית'. בחרתי ללמוד גשטאלט כי אני עוסקת בתחום ה-NLP ואחד המקורות של ה-NLP הוא הגשטאלט. כמו שציפיתי התחומים משלימים ומעשירים זה את זה בצורה נפלאה והחיבור ביניהם מרחיב את ארגז הכלים האישי בצורה משמעותית, כי לפעמים השלם גדול מסכום חלקיו. יעל היא מורה כשרונית, מדויקת, מרתקת, מלאת כריזמה וסוחפת. זוהי הזדמנות ללמוד מאישה שהיא השראה. במהלך הקורס, בעבודה עם יעל מגיעים לעומקים שיוצרים שינוי וריפוי משמעותיים. אני ממליצה בחום ללמוד ולחוות את הגשטאלט דרך יעל....
אורית פרץ
מורה בינלאומית ל NLP, מאמנת אישית ועסקית בכירה, והבעלים של הבית ללימודי NLP
הקורס עם יעל הוא חוויה מיוחדת שבה אנחנו מגלים על עצמנו בכל פעם דברים חדשים ולומדים להכיר את אופן הפעולה שלנו ושל הסביבה שלנו. זוהי גם חוויה אישית משמעותית, וגם למדתי כלים מאוד אפקטיביים לעבודתי.
דורית אהרוני
מאמנת אישית
הקורס נתן לי מגוון כלים שימושיים בחדר הטיפול, והרחיב את הבנתי לגבי דרכים טבעיות לשלב גשטאלט במהלך הטיפולי. בהחלט יש לי יותר מה להציע למטופל לאחר בקורס. כמטפל ותיק, אני ממליץ לכל מי שעוסק בטיפול להגיע לקורס אצל יעל.
ברק פלג
פסיכותרפיסט
הקורס נתן לי תובנות מדהימות מעל המצופה. כלים משני תפיסות. ממש אהבתי. תודה!!
בלה בלייכר
מאמנת אישית, יזמית, מפתחת קלפי לחשוב כמו זברה ויחסי הכוחות
יעל היא מנטורית נדירה, בעלת אבחנה חדה יחד עם אמפטיה אמיתית ומרגשת. יעל חילצה אותי מספר פעמים ממערבולות רגשיות והראתה לי את האור. בזכותה אני מתגבר על חסמים, פורץ גבולות והולך בנתיב המימוש העצמי - הכל בעדינות, רגישות ודיוק של רב-אומנית. תודה רבה, יעל!
אביטל יהל
מפתח שיטת יהל לביואנרגיה, מדריך רוחני

המלצות על תהליכים אישיים.

אל יעל הגעתי לפני ארבע שנים כשאני מבולבל ומוטרד. משהו לא עבד לי טוב בחיים, היה לי קושי לקבל שינויים בסדר היום שלי, הייתי מופנם ביחסים עם אחרים, עם חלומות רעים ופחדים שצצו מעת לעת. התהליך שעברתי עם יעל היה עמוק ומשמעותי, למדתי כל כך הרבה על עצמי. מה מפעיל אותי, מה מניע אותי. למדתי להתחבר לכוחות שלי, לשנות אמונות שהיו לי על עצמי ועל העולם, נפתחתי לקשר עם אחרים ואף לראשונה בחיי הייתי בזוגיות מעצימה. היום אני מרגיש ממש בן אדם אחר. יעל מדהימה. היא גם מקצוענית, וגם אדם עם הרבה לב באותו זמן. היא גם רכה וגם מאתגרת. ויש לה המון כלים שעזרו לי להתחבר לעצמי. אני ממליץ בחום.
י.ב.
גבר בתחילת שנות ה 30
באתי ליעל אחרי הגירושים השניים שלי לתהליך ממוקד. רציתי להשלים עם הפרידה ולעבור הלאה. תוך פגישה אחת הרגשתי שאני במקום יותר טוב מבחינה רגשית, וגם הבנתי משהו יותר משמעותי ממה שציפיתי. הבנתי מה גרם לי לבחור בבני הזוג האלה ומה המנגנון שלי שמשחזר את עצמו כל הזמן. אני בטוחה שהפעם הבאה שאהיה בזוגיות, אבחר ממקום שלם יותר. יעל מאד רגישה, וקולטת ניואנסים, וגם רואה בצורה עמוקה את הדפוסים שלי. היא עזרה לי להגיע למסקנות בעצמי. תודה!!
ג.
גרושה פעמיים בת 45
יעל היא אחת הדמויות המשמעותיות בעיצוב חיי הבוגרים. נפגשתי עם יעל תקופה ארוכה מגיל צעיר, טיפול ממושך שבו נגענו במקומות הכי קשים וכואבים. יעל הייתה שם בשבילי בכל רגע נתון וידעה להיות מצד אחד כתף תומך ברגעי משבר ומצד שני לקדם אותי גם מבחינה אישיותית ולקדם את המטרות שלי. יעל היא שילוב נדיר של אדם בעל רגישות, חום אנושי ואינטליגנציה שלא רואים בכל יום. כל זה איפשר לי לייצר איתה קשר עמוק, הרגשתי שהיא מבינה אותי בכל רמה - מה שעובר לי בראש ומה שיש לי בלב. לימדה אותי בראש ובראשונה לדאוג לעצמי, לתת לגיטימציה לצרכים שלי. לצאת מהמקום של הילד המרצה אל אדם בוגר שיודע לבטא את הרצונות והצרכים שלו וחשוב מכך להרגיש שזה בסדר ושזה מותר ושזה מגיע לי. מגיע לי שיהיה לי טוב, וזה לא בושה. על כך אני אסיר תודה לנצח.
ד.
תהליך אישי
אנסה לתמצת את ההמלצה הזאת (למרות שזה לא הגיוני) לכמה שורות כדי שלא תלכו לאיבוד. אני ויעל מכירים המון זמן, כמעט שמונה שנים. פגשתי אותה לראשונה והמשכתי פגישותיי איתה במשך 3 תקופות ארוכות לסירוגין. הגעתי עם כל כך הרבה שאלות לא פתורות על עצמי, עם תפיסות שליליות וכובלות. יעל לא ריפאה אותי – היא עזרה לי לרפא את עצמי. היא הייתה מסורה לתהליך שלי, לא משנה כמה התהליך היה מסורבל, או אפילו איזה יום היא עברה. כשהגעתי הייתה לי את יעל במלואה, בכל פעם מחדש. יעל הביאה לטיפולים את כל עולמה המקצועי (שאני לא מבין גדול בו), החל משיחות פשוטות, כל מיני תרגילי דמיון מודרך, תרגילי נשימות, עד לשיחות שלי עם חלקים פצועים בנפשי. כיום אני אחרי כל כך הרבה תהליכים פנימיים – שלם יותר, בריא, אנרגתי, ובעיקר – שמח. יעל גילתה לי בצניעותה שלהיות שמח זו לא מילה גסה, אך גם לתת מקום לעצב (את מקומו הנכון והפרופורציונאלי). מחיים בתוך מסגרת של פחדים - כיום אני יכול למנות כמות נכבדת של הישגים שהתאפשרו בעזרת המפגשים עם יעל. שרדתי ואף סיימתי בהצטיינות שירות צבאי שהתחיל כתקופה חשוכה. העזתי לטוס לטיול גדול אחרי צבא - ללא פחדים ועם הרבה אומץ. עברתי לגור לבד, בגיל מאוד צעיר. ומעל הכל - אזרתי אומץ לעסוק במקצוע חיים בו אני מעוניין, ולא החברה. ברמה האישית - למדתי לפתח קשרים חיוביים, ולהיפרד מקשרים פוגעניים. למדתי לקחת את החיים בפרופורציה הנכונה, עצב ושמחה בפרופורציה הנכונה. למדתי לקבל את עצמי ברגעים הפחות טובים - ולהעריך את עצמי ברגעים היותר טובים. למדתי לעכל את העולם בשלום, ולמדתי איך להגשים את עצמי בעולם הזה, ללא פחדים. למדתי להאמין בעצמי. זה לא טיפול, זו עבודה משותפת. כמו שללכת למאמן כושר – שעוזר לך להבין איזה תרגילים נכונים לגוף הספציפי שלך ובהתאם למסגרת החיים שלך – כך גם באימון זה – יעל עוזרת לי להתכוונן לתרגילים שנכונים לי ולנפשי. אסיים בכך שכל התהליך נעשה בחיוך, אנושיות, אנרגיות חיוביות של יעל לאורך כל הדרך, ומדובר בחתיכת דרך. אין נחמה גדולה לדעת שהאדם שעובד איתך על אישיותך – הוא בעצמו אישיות נהדרת.
א.
צעיר באמצע שנות העשרים