אודות המרכז ל NLP וגשטאלט

המרכז קם כדי להפיץ את תחום הגשטאלט וה NLP בארץ. אנו מאמינים כי כל אדם שמיישם את עקרונות גישות אלה ביומיום מגדיל את מקבל ערך לחיו, לעיסוקו, למערכות היחסים שלו עם אחרים ועם עצמו.

החזון שלנו

ליצור קהילת אנשים מתפתחים, השואפים להצמיח את המודעות ותחושת הבעלות שלהם על מציאות חייהם ובכך:
• להגדיל את חווית הבחירה והעוצמה הפנימית שלהם,
• להרחיב את תחומי ההשפעה שלהם
• ולהפיץ את האור שלהם בעולם בעוצמה ובבהירות.

ערכינו הם: איכות, מקצועיות, גמישות, יצירתיות, התפתחות מתמדת, הקשבה, פתיחות לכל אדם, ייחודיות, הנאה ושמחה.

אופי הלימוד במרכז

גישת הגשטאלט היא עולם התוכן והבית המקצועי ממנו אנו פועלים ושואבים השראה, אך בהכשרותינו אנו משלבים באופן יצירתי וייחודי מרכיבים מגישות נוספות, המאפשרות להעמיק את התהליכים האישיים והקבוצתיים ולהתאים אותם לכל אדם וקבוצה ולסגנון הייחודי שלהם.
אנו משלבים כלים מקצועיים מעולמות האימון, NLP, פסיכותרפיה גופנית, פסיכודרמה, ביואנרגיה, אימפרוביזציה, ועוד.

להכרות עם גישת הגשטאלט לחצו כאן

ייחודיות המרכז
היא בתפיסת העולם ובשיטת הלימוד. תפיסת העולם היא שיש קשר הדוק בין התפתחות אישית והצלחה מקצועית לכן יש לעבוד על כל הרבדים במקביל. וגם אנו מלמדים את המשתתפים לחשוב וליצור על העקרונות שילמדו. אנו מעודדים מחשבה וחקר עצמאי, וחיבורים בין מתודות. שיטת הלימוד שלנו משלבת בין הבנה תיאורטית, חוויה אישית ויישום בקליניקה ובחיים. אנו יודעים להפוך עולמות תוכן רחבים לעקרונות וכלים נגישים, פרקטיים וממוקדים, שניתן ליישם בצורה יצירתית ורבת מעוף ולהפיק מהם ערך מיידי ברמה האישית והמקצועית.

דרכי הלימוד

אנו עושים שימוש במגוון דרכי למידה: חומר תיאורטי, חוויה אישית, ושילוב התנסויות מקצועיות, תרגול בקבוצות קטנות, הדגמות ודוגמאות רבות.

על פעילותינו
במהלך שנות פעילותנו הכשרנו מאות מטפלים, מאמנים, מנחים ויועצים לעבודה עם גישת הגשטאלט, וה NLP להובלת תהליכים עמוקים ומשמעותיים יותר בחייהם ובחיי המטופלים שלהם.
במסגרת קורסים קצרים וארוכים, בארגונים ומוסדות, ובמסגרת שיתופי פעולה שונים. כמו כן אנו מקיימים קורסים לקהל הרחב המתעניין לפתח מודעות אישית.

בין מסלולי הלימוד שתוכלו למצוא במרכז: