אודות המרכז ל NLP וגשטאלט

המרכז קם כדי להפיץ את תחום הגשטאלט וה NLP בארץ.
אנו מאמינים כי כל אדם שמגדיל את החיבור שלו לעצמו –  לגוף, לרגשות, ולמשאלות הלב.
ורוכש גישה אקטיבית ויזמית לחיו, יכול לממש את עצמו בצורה טובה יותר, ולהיות יותר שמח ומסופק בחיו, ולהביא ערך לסביבתו.

החזון שלנו

ליצור קהילת אנשים מודעים ומתפתחים, שמתאמנים בחיבור לעצמם כבסיס לחיבור עם העולם, ומסייעים לעצמם ולאחרים
• להגדיל את חווית הבחירה והעוצמה הפנימית שלהם,
• להרחיב את תחומי ההשפעה שלהם
• ולהפיץ את האור שלהם בעולם בעוצמה ובבהירות.

ערכינו הם: איכות, מקצועיות, גמישות, יצירתיות, התפתחות מתמדת, הקשבה, פתיחות לכל אדם, ייחודיות, הנאה ושמחה.

אופי הלימוד במרכז

גישת הגשטאלט היא עולם התוכן והבית המקצועי ממנו אנו פועלים ושואבים השראה, אך בהכשרותינו אנו משלבים באופן יצירתי וייחודי מרכיבים מגישות נוספות, המאפשרות להעמיק את התהליכים האישיים והקבוצתיים ולהתאים אותם לכל אדם וקבוצה ולסגנון הייחודי שלהם.
אנו משלבים כלים מקצועיים מעולמות האימון, NLP, פסיכותרפיה גופנית, פסיכודרמה, ביואנרגיה, אימפרוביזציה, ועוד.

להכרות עם גישת הגשטאלט לחצו כאן

ייחודיות המרכז
כל הלימודים במרכז משלבים לימוד אינטגרטיבי ויצירתי של כלים מעולמות ה NLP, גשטאלט וגישות נוספות. דרך לימוד הכלים, אנו מאמנים את עצמנו בחידוד החושים ובהקשבה מהגוף כדי שנוכל לתפוס את הרב מימדיות של המציאות, את הרבדים הגלויים והסמויים של מה שמרחש בכל רגע. אנו מגבירים את היכולת שלנו לשים לב לרזולוציות עדינות של תקשורת. אנו מלמדים איך להשתמש בתהליך ההתפתחות האישי לטובת ההתפתחות המקצועית ולהיפך.  אנו מעודדים מחשבה וחקר עצמאי ויצירתי, וחיבורים בין מתודות. אנו מעודדים אנשים לסמוך על עצמם ועל האינטואיציה שלהם. שיטת הלימוד שלנו משלבת בין הבנה תיאורטית, חוויה אישית ויישום בקליניקה ובחיים. אנו יודעים להפוך עולמות תוכן רחבים לעקרונות וכלים נגישים, פרקטיים וממוקדים, שניתן ליישם בצורה יצירתית ורבת מעוף ולהפיק מהם ערך מיידי ברמה האישית והמקצועית.

דרכי הלימוד

אנו עושים שימוש במגוון דרכי למידה: חומר תיאורטי, חוויה אישית, ושילוב התנסויות מקצועיות, תרגול בקבוצות קטנות, הדגמות ודוגמאות רבות.

על פעילותינו
במהלך שנות פעילותנו הכשרנו מאות מטפלים, מאמנים, מנחים ויועצים לעבודה עם גישת הגשטאלט, וה NLP להובלת תהליכים עמוקים ומשמעותיים יותר בחייהם ובחיי המטופלים שלהם.
במסגרת קורסים קצרים וארוכים, בארגונים ומוסדות, ובמסגרת שיתופי פעולה שונים. כמו כן אנו מקיימים קורסים לקהל הרחב המתעניין לפתח מודעות אישית.

בין מסלולי הלימוד שתוכלו למצוא במרכז:

קורסים לאנשי מקצוע
סדנאות לארגונים 
הרצאות