הרצאות

סודות שפת ההשפעה הבין-אישית

אתם מוזמנים להרצאה שתחשוף בפניכם את סודות שפת ההשפעה הבין-אישית!

השפה בה משתמש כל אדם היא מקור מידע חיוני, ממנו ניתן ללמוד על האופן שבו הוא חושב, מקבל החלטות ומפרש את המציאות. מתוך הקשבה מודעת לשפה של אדם, ניתן להסיק איך לדבר איתו על מנת להשפיע, לשכנע, ולהניע תהליכי שינוי.
בהרצאה תלמדו טכניקות למיפוי דפוסי חשיבה, המספקות גישה מהירה אל "מערכת ההפעלה" של אדם. בעזרת דוגמאות וסימולציות תלמדו לנתח את הטקסט שאדם מדבר, וייחשף בפניכם עולם חדש של תוכן, הרלוונטי לכל מי שמתעניין ועוסק בתקשורת בינאישית בעבודתו.

רוצה להזמין הרצאה?

"אמונות או לא להיות"– על כוחן של אמונות לעצב את חייך

מציאות חייכם מעוצבת באופן בלתי מודע על ידי מערך האמונות הפנימי שלכם. ישנן אמונות מעצימות, אמונות מגבילות ואמונות ניטרליות. כל האמונות משפיעות על התוצאות שלנו בחיים וגם על מדד שביעות הרצון שלנו מעצמנו ומאחרים.

בהרצאה נלמד:

לאחר שתלמדו לזהות את אמונותיכם, תלמדו טכניקה לשינוי אמונות מעולם ה-NLP, אותה נתרגל אותה בעזרת דמיון מודרך. זוהי הרצאה ממנה תצאו עם ידע חדש וגישה ליצירת המציאות הרצויה לכם.

רוצה להזמין הרצאה?

להיות הגרסה הטובה של עצמי – עכשיו?

אנחנו רגילים לחשוב שרק אם אלמד את ….. , אז אצליח, רק אם אעשה את …. אז אהיה מאושרת. המינד שלנו תמיד מייצר פער של זמן בינינו לבין ההגשמה הנכספת. ומה בדבר האפשרות שכבר עכשיו אני בגרסה המיטבית של עצמי?

בעולם החדש הכול דינמי ומשתנה, גם החיים התעסוקתיים שלנו. המציאות מצריכה מאיתנו מיומנויות ניהול תכנון עתיד. מאידך בכדי לשרוד במציאות שמציפה אותנו באינסוף אפשרויות וגירויים, עלינו לדעת איך לא לשקוע תחת העומס ולהישאר בבעלות על חיינו ?

אתם מוזמנים להרצאה שתעסוק בניהול העתיד מול הקשבה לרגע. בהרצאה נלמד כלים מעולם הגשטאלט שיסייעו לנו להתחבר לרגע הזה. וגם כלים מעולם ה NLP שיסייעו לנו ליצור תמונת עתיד מנצחת. נדון בדחף שיש לנו בתרבות המערבית להגיע ל"אנשהו" ונתבונן בפרדוקס לפיו כשאני ממוקד ברצון להגיע למקום אחר הנמצא ב"שם ואז", אני מפסיד פעמיים. אני לא מממש את העתיד (כי הוא בפנטזיות שלי) ולא נמצא בתוך החיים הנוכחיים שלי. נסיים במספר נקודות למחשבה לניהול עצמי ביומיום.

רוצה להזמין הרצאה?

לתפוס את ההצלחה

מה הוא המדד שלך להצלחה?
מה גורם לך לחוש מסופקת וגאה בהישגיך?
היום יותר מתמיד, כל אחד מאיתנו משווה את עצמו לאחרים כמדד להצלחה. ההשוואתיות הבלתי פוסקת גוררת תחושות כמו: תסכול, חוסר בטחון, קנאה ורגשי נחיתות. תחושות אלה הפכו להיות חלק משמעותי מחוויית האדם בעידן שלנו.

אך כיצד צומחים מהשוואתיות מזיקה לתחושות של שביעות רצון והוקרה עצמית?
אתם מוזמנים להרצאה מיוחדת, בה תוכלו לקבל כלים מעשיים לבניית תפיסת הצלחה מועילה בכל תחום בחייכם, ולחוות שמחה וסיפוק ביומיום. בואו ללמוד איך להפוך את השיפוט הפנימי שלכם לכזה שיעודד אתכם להתקדם, ולא יוריד את האנרגיה והמוטיבציה שלכם.
באמצעות טכניקות משוכללות מעולם ה-NLP, שפת ההשפעה והגשטאלט, תגלו מהם המרכיבים הסודיים של התפיסה שלכם, המורכבים מאמונות וממאפייני אישיות, מה יעיל עבורכם ומה לא, וכיצד לשנות את "התוכנה הפנימית" שמפרשת הצלחה וכישלון.

רוצה להזמין הרצאה?

אני והגוף - יחסינו לאן - הרצאה למתמודדים עם מחלות כרוניות

מחלה כרונית, מזמינה את החולה בה לפתח הקשבה עדינה לעצמו, אך האם אדם לוקח את ההזדמנות הזאת וממנף אותה?
כל מי שמתמודד עם מחלה כרונית מכיר היטב את הצורך לשמור על הרגלי טיפול בגוף ושגרה קבועה של הרגלים מסוימים, בהתאם למחלה איתה אתם מתמודדים. עבור חולי כרוניים רבים הגוף הופך לעול. משהו שחייבים להתייחס אליו, גם אם לא מתחשק. אך האם ישנה אפשרות אחרת?

בהרצאה נחקור את הרעיון שיש לנו מערכת יחסים עם הגוף שלנו, עם המחלה שלנו. ויצירת מערכת יחסים טובה באופן מודע, תשפיע על מדד האושר שלנו, ועל היכולת שלנו לחיות בשלום ובקבלה עצמית. בהרצאה נציע דיאלוג משופר עם הגוף כדי למקסם כל רגע ביומיום שלנו. תצאו עם רעיונות חדשים וגם תרגילים ליישום ביומיום.
ההרצאה מתאימה לחולים כרונים ולבני משפחותיהם, וגם למטפלים.

רוצה להזמין הרצאה?