תהליך לבניית סדנה​​

בשנות עבודתי כשכירה, תחום העיסוק המרכזי שלי בנוסף להנחיית סדנאות, היה פיתוח הדרכה – יצירת קורסים וסדנאות, וכתיבת מערכי הדרכה. כשהפכתי לעצמאית, המיומנות והידע שצברתי בתחום זה, הפכו לנכס משמעותי עבורי כדי להגשים את המטרות שלי ולהשפיע על אחרים. בניתי עשרות קורסים וסדנאות, רבי היקף וחד פעמיים. היום אני נהנית להעביר את הידע הזה לכל מי שמרגיש מוכן לעשות את הצעד ולפתח סדנה או קורס משלו.

כעצמאיים, יש יתרונות רבים להמצאות סדנה או קורס בסל המוצרים שלכם:
א. ביסוס מעמדכם המקצועי והפיכתכם לאוטוריטה.
ב. הרחבת מעגל הלקוחות שלכם.
ג. מינוף אפשרויות ההכנסה שלכם.

כמנהלים או מובילי צוותים במשק, בכוחה של סדנה בנויה היטב, להביא ערך מוסף רב לעובדים, לייעל תהליכי הכשרה והטמעת תהליכים, וליצור גוף ידע מאורגן שימשיך לשמש את החברה או הארגון.

אם התחלתם לחשוב על פיתוח סדנה, יכול להיות שהרגשתם שהמקצועיות הרבה שלכם בתחום אותו תרצו ללמד אינה בהכרח אינדיקציה לכך שתוכלו לבנות סדנה מעולה בקלות.

אני מאמינה שפיתוח תוכן מקצועי שכזה מתבצע באופן הטוב ביותר כאשר הוא נעשה במסגרת תהליך של סיעור מוחות, המציע שיקוף והכוונה. תהליך המסייע לכם לחדד את המסרים שלכם, להעביר את החומר באופן מהנה ויצירתי יותר, ולהגיע לתוצאה שאתם בטוחים בה ושלמים איתה.

אני מציעה תהליך אישי שבו ניקח את החזון שלך ונהפוך אותו למוצר מדויק.

התהליך כולל שלבים כמו:

הפגישות מתאימות גם למי שכבר מנוסה ביצירה והנחיה של סדנאות, וגם למי שאין לו כל ניסיון והוא נמצא בשלב הרעיון.

התהליך מבוסס על פגישות אישיות, ותקשורת קבועה בין הפגישות למעקב התקדמות וקריאת חומרים. משך התהליך תלוי במידת הגיבוש שאיתה אתם מגיעים, ותלוי במידת הנכונות שלכם לעבודת כתיבה ופיתוח בבית.
הפגישות יתקיימו בקליניקה שלי בבאר יעקב, אפשרות גם לפגישות סקייפ.

מוזמנים בחום לבוא ולגלות את הסדנה שמבקשת לצאת לאור!

לפרטים נוספים התקשרו אלי ל: 052-8134591

מעוניינים לקבוע פגישה, השאירו פרטים

המלצות וסיפורי הצלחה

בואו ניפגש

קבלו מתנה

מאמנים ומטפלים, קבלו את 5 השאלות שאתם חייבים לדעת לשאול בכל תהליך שינוי