לתפוס את ההצלחה

השוואה חברתית היא דבר טבעי, אך בעידן המידע והרשתות החברתיות היא הפכה לתופעה מזיקה ומדאיגה. היום יותר מתמיד, כל אחד מאתנו חשוף לחייהם של אחרים באופן יומיומי, למעשיהם והישגיהם, ומשווה את עצמו אליהם כמדד להצלחה.
מדד ההצלחה שלנו נובע גם ממקורות נוספים, כמו הורינו ואחינו, קולגות בתעשייה בה אנו עובדים וכו'.

מה קורה לנפש שלנו כאשר השיפוט הפנימי שלנו הוא תלוי השוואה?

ההשוואה הבלתי פוסקת של עצמנו לאחרים גוררת מרוץ מטורף אחר תחושת הצלחה חמקמקה. תחושות כמו: תסכול, חוסר בטחון, הלקאה עצמית, תחושה שהייתי יכול/צריך להשיג יותר משהשגתי, קנאה ורגשי נחיתות, הפכו להיות חלק משמעותי מחוויית האדם בעידן שלנו.

כיצד צומחים מהשוואתיות מזיקה לתחושות של שביעות רצון והוקרה עצמית?

לכל אדם יש מנגנון של שיפוט פנימי שקובע האם יהיה מרוצה או מתוסכל. מחקרים מראים כי הדבר שקובע את שביעות הרצון ותחושת השלמות, זה לא ההישגים עצמם, אלא מה שאדם חושב עליהם.
הצטרפו לסדנה מיוחדת, בה תוכלו לקבל כלים מעשיים לבניית תפיסת הצלחה מועילה בכל תחום בחייכם, ולחוות שמחה וסיפוק ביומיום. בואו ללמוד איך להפוך את השיפוט הפנימי שלכם לכזה שיעודד אתכם להתקדם, ולא יוריד את האנרגיה והמוטיבציה שלכם.

מה נלמד בסדנה:

באמצעות טכניקות משוכללות מעולם ה-NLP, שפת ההשפעה והגשטאלט, תגלו מהם המרכיבים הסודיים של התפיסה שלכם, המורכבים מאמונות וממאפייני אישיות, מה יעיל עבורך ומה לא, וכיצד לשנות את "התוכנה הפנימית" שמפרשת הצלחה וכישלון.

הסדנה מתאימה לך אם את/ה:

וגם לאנשי מקצוע השואפים:

לאמן את הצוות לחשוב במושגים של הישגיות חיובית
לאסוף כלים אפקטיביים שיעזרו לכם להשפיע על התפיסה של אנשים שלא מאמינים בעצמם מספיק
כאשר בוחנים את סולם הקריטריונים לפיו אנו מגדירים הצלחה, ועושים בחירה מודעת בסולם שמתאים לנו יותר, אנחנו מתרגלים הוקרה עצמית וחווים יותר סיפוק, יותר אפקטיביות ויותר אנרגיה.

זוהי סדנה חווייתית ומעשית. נצא למסע גילוי עצמי בנושא ההצלחה ונתרגל בזוגות ובקבוצות קטנות דרכים להשפיע על התפיסה שלנו. לכל אדם תפיסה ייחודית, נלמד על עצמנו וגם נלמד מהחוויה של אחרים.

פרטי הסדנה
הסדנה בת 3 מפגשים בני 4 שעות כל אחד